SM Systém dle objednávek

DLE OBJEDNÁVKY

Stabilizace a mobilizace páteře - rehabilitační cvičení dle MUDr. Richarda Smíška - cvičí Majka Hajdušková

 

SMSystém neboli systém spirální stabilizace páteře

Cvičení, které postupně vyvíjel MUDr. Richard Smíšek se svým týmem a dvěma dcerami, také lékařkami. Tento tým a jejich smsystém se zabývá hlavně pacienty s bolestí zad. Podrobné informace o této metodě najdete na stránkách: www.smsystem.cz

Cvičení lze provádět jako prevenci: přetížení nejen vrcholových sportovců, jako kondiční trénink,jako léčbu poruch velkých kloubů, ale hlavně jako podpůrnou léčbu již u vzniklých komplikací – bolestí zad, výhřezů plotének, skolióz a kyfóz, špatného držení těla a poruch klenby nožní.Absolvovala jsem odborné kurzy Metody Spirální stabilizace a dostala se do vzdělávacího programu MUDr. R. Smíška v jeho soukromém zařízení v Praze 8, Na Úbočí10

Co vám nabízím:
• Individuální cvičení – 1 osoba, max. 2 osoby, v klidném prostředí tělocvičny v centru Kamenice. Nácvik základních cviků, které se cvičí v pomalém rytmu, budeme postupně rozvíjet od jednoduchosti ke složitějším variantám v návaznosti na opakování, až se každý cvik dobře naučíte a sladíte s dechem.
• Spirální stabilizaci – neboli protažení těla vzhůru – tzv. extenzi páteře. Posílení šikmých břišních svalů, kde jiný způsob posilování břišních svalů může být kontraindikován. Možnost korekcí páteře, stabilizaci chůze, zbavování se bolesti velkých kloubů, bolestí zad a uvědomování si špatných stereotypů pohybu s následným přeučením za správné pohybové vzorce.
• Spirální stabilizaci – prevenci chabého držení těla, možnou kompenzaci skolióz páteře, poruch svalové dysbalance, chybné koordinace chůze a běhu. Regeneraci páteře a velkých kloubů.Aktivní strečink, práci svalových spirál, později v balančních pozicích, kondiční trénink a regeneraci.
• Na vašem přístupu bude záviset další rozvoj směrem k lepšímu. Za předpokladu opakování cviků doma pomocí speciálních lan, které si zakoupíte, abyste naučené cviky cvičili pravidelně. Dostanete tak své tělo do kondice, budete odstraňovat bolestivá místa a vaše tělo vám začne opět dobře sloužit.
• Cvičební jednotka trvá cca 50min.
 
Kurz má vždy 10. lekcí. 
  
Cena kurzu za 10. lekcí/4.000,-Kč/1osoba   
Cena kurzu za 10. lekcí/6.000,-Kč/2osoby

Objednejte se na telefonním čísle: 773 222 369

REZERVACE KALENDÁŘ

po út st čt so ne
2
7
9
14
16
21
23
28
30