Dětské kurzy

PŘIHLAŠOVÁNÍ - NA RECEPCI SLIMGYM nebo vyplněnou přihlášku zasílejte NA EMAIL: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Pro informace o kroužcích prosím volejte: 732 601 368

PLATBU PŘIJÍMÁME POUZE V HOTOVOSTI A NEJPOZDĚJI NA PRVNÍ VÝUKOVÉ LEKCI

PŘI NAPLNĚNÍ KAPACITY KURZU BUDE BRÁN ZŘETEL NA DATUM VYPLNĚNÉ PŘIHLÁŠKY A DATUM PŘIJETÍ PLATBY

 

 

PŘIHLÁŠKA NA DĚTSKÉ KURZY KE STAŽENÍ ZDE (word)

CVIČENÍ DĚTÍ VE VĚKU 1-3 ROKY            Pondělí 10:00 – 10:45  nebo Středa 10:00 - 10:45

Kurzy cvičení probíhají vždy za účasti rodiče a mají za cíl zejména začít rozvíjet nejzákladnější pohybové návyky, podpořit koordinaci celého těla a rovnováhu, zaměřit se na rozvoj chůze a překonávání menších překážek. Na začátku hodiny se přivítáme a rozhýbáme při hudbě a písničkách celé tělo. Následuje hlavní blok, ve kterém děti zkouší nové dovednosti (skok přes překážku, plazení, kotouly, houpání se na míči) nebo opakují již ty naučené. Prostor je pro děti každou lekci uspořádán trochu jinak, aby děti zaujal a měly možnost překonávat nové překážky. Na závěr děti čeká odměna v podobě hry s bublinkami, padákem a dalšími pomůckami. Druhý semestr čekají děti a rodiče lekce s novými písničkami a říkankami. 

Délka trvání kurzu: pololetí, začínáme v pondělí 17.9.2018 a ve středu 19.9.2018
(dva různé kurzy, možné 3 náhrady v rámci druhého kurzu)
Cena kurzu: 1.360,-Kč (16 lekcí)
Lektorka: Pavla Strnadová

CVIČENÍ BATOLAT S RODIČI (6M – 1ROK)               Úterý 10:00 - 10:45

V tomto kurzu podporujeme a rozvíjíme dosaženou motoriku dítěte, využíváme balanční pomůcky, podporujeme orientaci v prostoru a doprovázíme cvičení básničkami a písničkami. Děti v tomto období aktivně navazují styk s ostatními lidmi. Začínají se chovat rozdílně k cizím a známým lidem. Na lekcích se společnými aktivitami prohlubuje především vztah a důvěra mezi dítětem a maminkou.

Délka trvání kurzu: pololetí, otevřeme v případě zájmu
Cena kurzu: 1.360,-Kč (16 lekcí)
Lektorka: Martina Včelišová

PARKOUR  7-15 LET                                          Úterý 16:30 - 17:45 a Čtvrtek 17:00 - 18:15

Parkour (nebo-li umění pohybu/umění přemístění) je tréninková metoda, při které parkourista překonává překážky v přirozeném prostředí. Používá k tomu své vlastní tělo. Nejedná se o bezhlavé skoky a předvádění se, jak se na první pohled může zdát, ale o všestranný rozvoj sebe sama, o osobní cestu sebezdokonalení. Základem parkouru je systematický trénink, vlastně taková gymnastika pro kluky, která vede k posílení svalů a celkovému rozvoji fyzické stránky tak, aby se později mladý parkourista mohl naučit řadu akrobatických prvků a salt.
Parkourový kroužek probíhá ve SlimGym již druhou sezónu a je velmi oblíbený.

Letos se nám podařilo vyjednat s obcí pronájem pozemku na výstavbu parkourového hřiště hned vedle budovy SlimGym. Výstavba proběhne v průběhu září, na náklady fitness SlimGym a hřiště bude přístupné pouze dětem parkourového kroužku. Chceme pro naše děti to nejlepší zázemí a parkour v Kamenici i nadále rozvíjet. Můžete se těšit na víkendové workshopy a další akce!

Pro zajištění efektivního tréninku budou na lekci přítomni vždy dva lektoři (parkouroví teenageři) a jeden dospělý lektor.

Délka trvání kurzu: pololetí, začínáme v úterý 18.9.2018 a ve čtvrtek 21.9.2018
Cena kurzu: 3.000,-Kč/1x týdně, zvýhodněná cena 5.400,-Kč/2x týdně


SPORTOVNÍ VŠESTRANNOST 4-5 LET           Pondělí nebo Čtvrtek 16:00 - 17:00 (dva různé kurzy, možnost 3 náhrad)

Děti jsou v tomto věku většinou velmi živé a v našem kurzu se snažíme zaujmout je pohybem a nasměrovat jejich energii tím správným směrem. Právě v tomto období je velmi vhodné, aby děti dostaly obecné základy pro širokou paletu možných sportů, avšak prozatím bez úzké specializace a nutnosti věnovat se konkrétnímu sportu již intenzivně. Účelem tohoto kurzu je naučit děti vše, co ve školce neměli příležitost se naučit, zdravou formou cvičení rozvíjet jejich svalový aparát, pomocí balančních podložek a nášlapných drah zabránit prohlubování potíží s plochými nohami a vzniku skoliózy. Naším cílem je vytvořit v dětech kladný vztah ke sportu a naučit je spolupráci s vrstevníky. 

Děti se v tomto kurzu naučí základy gymnastiky, kotouly, stojky, cviky na kruzích, kladině, skok přes švédskou bednu, šplh po laně....Rozvíjíme s nimi motoriku, hod míčem a to vše hravou formou. Je radost sledovat pokrok našich dětí a jejich fyzické dovednosti, které přesahují dovednosti starších kamarádů.

Do kurzu přijímáme pouze 9 dětí tak, aby se lektorka mohla vašim ratolestem věnovat co nejefektivněji.

Délka trvání kurzu: pololetí, začínáme v pondělí 17.9. a ve čtvrtek 20.9.2018
Cena kurzu: 1.600,-Kč (16 lekcí)
Lektorka: Pavla Strnadová

ZUMBA 8-13 LET             Středa 17:00 - 18:00

Oblíbený kroužek zumby s Otkou vhodný pro všechny děti mající rády pohyb a hudbu. V kroužku se děti naučí koordinovat své pohyby, vnímat hudbu, správné držení těla a zlepší si svou fyzickou kondici. Děti se naučí nejen taneční kroky mnoha latinsko-amerických tanců, ale zumba je také hip-hop a moderna a hlavně – velká zábava!

Délka trvání kurzu: pololetí, začínáme 26.9.2018
Cena kurzu: 1.600,-Kč (16 lekcí)
Lektorka: Otakara Kutičková

JUMP BUNGEE WORKOUT  12 - 15 LET             Pondělí 17:00 - 18:00

Novinka nejen v Kamenici, ale i ve světě fitness! Jump bungee workout je cvičení, které kombinuje sport se zábavou. Tímto novým způsobem cvičení zpevníme střed těla a spálíme spoustu kalorií. Celou dobu cvičíme proti odporu lana. V hodině budeme nejen létat a tančit, ale hlavně se bavit! Na lekci bude pouze 7 dívek a lektorka.:-)
Více informací na:www.jumpbungeeworkout.cz a videa ke shlédnutí na youtube!:-)

Délka trvání kurzu: 10 lekcí, 17.9.2018 proběhne ukázková lekce, začínáme 24.9.2018
Cena kurzu: 2.000,-Kč (10 lekcí)
Lektorka: Pavla Strnadová

REZERVACE KALENDÁŘ

po út st čt so ne
5
7
12
14
19
21
26
28