Dětské kurzy

PŘIHLAŠOVÁNÍ - NA RECEPCI SLIMGYM nebo vyplněnou přihlášku zasílejte NA EMAIL: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Pro informace o kroužcích prosím volejte: 732 601 368

PLATBU PŘIJÍMÁME POUZE V HOTOVOSTI A NEJPOZDĚJI NA PRVNÍ VÝUKOVÉ LEKCI

PŘI NAPLNĚNÍ KAPACITY KURZU BUDE BRÁN ZŘETEL NA DATUM VYPLNĚNÉ PŘIHLÁŠKY A DATUM PŘIJETÍ PLATBY

 

 

PŘIHLÁŠKA NA DĚTSKÉ KURZY KE STAŽENÍ ZDE (word)

CVIČENÍ DĚTÍ VE VĚKU 1-3 ROKY            Pondělí 10:00 – 10:45  a Středa 10:00 - 10:45

Kurzy cvičení probíhají vždy za účasti rodiče a mají za cíl zejména začít rozvíjet nejzákladnější pohybové návyky, podpořit koordinaci celého těla a rovnováhu, zaměřit se na rozvoj chůze a překonávání menších překážek. Na začátku hodiny se přivítáme a rozhýbáme při hudbě a písničkách celé tělo. Následuje hlavní blok, ve kterém děti zkouší nové dovednosti (skok přes překážku, plazení, kotouly, houpání se na míči) nebo opakují již ty naučené. Prostor je pro děti každou lekci uspořádán trochu jinak, aby děti zaujal a měly možnost překonávat nové překážky. Na závěr děti čeká odměna v podobě hry s bublinkami, padákem a dalšími pomůckami. Druhý semestr čekají děti a rodiče lekce s novými písničkami a říkankami. 

Délka trvání kurzu: pololetí, začínáme ve středu 31.1.2018 a v pondělí 5.2.2018
(dva různé kurzy, možné 3 náhrady v rámci druhého dne kurzu)
Cena kurzu: 1.350,-Kč (16 lekcí)
Lektorka: Pavla Strnadová

CVIČENÍ BATOLAT S RODIČI (6M – 1ROK)               Úterý 10:00 - 10:45

V tomto kurzu podporujeme a rozvíjíme dosaženou motoriku dítěte, využíváme balanční pomůcky, podporujeme orientaci v prostoru a doprovázíme cvičení básničkami a písničkami. Děti v tomto období aktivně navazují styk s ostatními lidmi. Začínají se chovat rozdílně k cizím a známým lidem. Na lekcích se společnými aktivitami prohlubuje především vztah a důvěra mezi dítětem a maminkou.

Délka trvání kurzu: pololetí, otevřeme v případě zájmu
Cena kurzu: bude upřesněna
Lektorka: Martina Včelišová

PARKOUR  7-15 LET                                          Úterý 17:00 - 18:15 a Čtvrtek 16:30 - 17:45

Parkour (nebo-li umění pohybu/umění přemístění) je tréninková metoda, při které parkourista překonává překážky v přirozeném prostředí. Používá k tomu své vlastní tělo. Nejedná se o bezhlavé skoky a předvádění se, jak se na první pohled může zdát, ale o všestranný rozvoj sebe sama, o osobní cestu sebezdokonalení. Základem parkouru je systematický trénink, vlastně taková gymnastika pro kluky, která vede k posílení svalů a celkovému rozvoji fyzické stránky tak, aby se později mladý parkourista mohl naučit řadu akrobatických prvků a salt.

Délka trvání kurzu: pololetí, začínáme v úterý 6.2.2018 a ve čtvrtek 8.2.2018
Cena kurzu: 2.500,-Kč/1x týdně, zvýhodněná cena 4.200,-Kč/2x týdně

Lektor: Jakub Liška

SPORTOVNÍ VŠESTRANNOST 4-5 LET           Čtvrtek 16:30 - 17:30

Děti jsou v tomto věku většinou velmi živé a v našem kurzu se snažíme zaujmout je pohybem a nasměrovat jejich energii tím správným směrem. Právě v tomto období je velmi vhodné, aby děti dostaly obecné základy pro širokou paletu možných sportů, avšak prozatím bez úzké specializace a nutnosti věnovat se konkrétnímu sportu již intenzivně. Účelem tohoto kurzu je naučit děti vše, co ve školce/škole neměli příležitost se naučit, zdravou formou cvičení rozvíjet jejich svalový aparát, pomocí balančních podložek a nášlapných drah zabránit prohlubování potíží s plochými nohami a vzniku skoliózy. Naším cílem je vytvořit v dětech kladný vztah ke sportu a naučit je spolupráci s vrstevníky. 

Délka trvání kurzu: pololetí, začínáme 1.2.2018
Cena kurzu: 1.550,-Kč 
Lektorka: Pavla Strnadová

GYMNASTIKA NESOUTĚŽNÍHO CHARAKTERU 6-9 LET          Středa 15:30 - 16:30 začátečníci,  16:15 -17:15 pokročilí

Kurz, který děti seznámí se základy gymnastiky lehkou a přátelskou formou. Děti si osvojí a zdokonalí gymnastické dovednosti jako jsou kotouly, stojky, hvězdy a naučí se cviky na gymnastických kruzích a na kladině. Nezapomínáme ani na posilování celého těla a celkový rozvoj osobnosti jak po fyzické tak i psychické stránce. Kurz je veden mladou lektorkou Šárkou, studentkou FTVS. Děti nebudeme tlačit do rozštěpů a provazů, ale naučíme je základní gymnastické prvky i bez slz.

Délka trvání kurzu: pololetí, začínáme 28.2.2018
Cena kurzu: 1550,-Kč 
Lektorka: Šárka Spáčilová

ZUMBA  4-8 LET A 8-13 LET             Středa 16:00 a 17:00

Oblíbené lekce zumby s Otkou. Děti se naučí nejen taneční kroky mnoha latinsko-amerických tanců, ale zumba je také hip-hop a moderna a děti moc baví.

Délka trvání kurzu: pololetí, začínáme 7.2.2018
Cena kurzu: 1.550,-Kč 
Lektorka: Otakara Kutičková

REZERVACE KALENDÁŘ

po út st čt so ne
3
5
10
12
17
19
24
26
31