Náš tým

Pavla Strnadová

Sport a tanec mě provází od dětství a otevřením SlimGym jsem si splnila jeden ze svých snů. Působím jako lektorka skupinových lekcí, ze kterých preferuji zejména cvičení na bosu a TRX a velkou láskou je mi tanec v jakékoliv podobě. Jsem lektorkou zumby, zumby pro děti, bosu, funkčního tréninku a cvičení s dětmi. Dětem se věnuji rovněž jako trenérka atletické přípravky pod TJ Senohraby. Ve SlimGym vedu také individuální tréninky, které jsou nejen pro mé klienty, ale i pro mě samotnou nesmírně motivační. Spokojený klient, který dosáhl zlepšení zdravotního stavu a fyzické kondice, je mi největší odměnou.

Lekce ve SlimGym: Fit Dance, Kruhový trénink, Cvičení dětí s rodiči, Sportovní všestrannost

 

Irena Šubrtová Mlejnková

Irča je celoživotní aktivní sportovec a oblasti fitness se intenzivně věnuje od roku 2002, kdy působila jako lektorka skupinových lekcí v několika fitness centrech. Roku 2005 otevřela v Kamenici fitness studio Medusa (současný SlimGym), kde působila současně jako manažerka i lektorka. Její profesní život je ovlivněný také studiem na FTVS, které ji obohatilo o znalosti z oblasti fyzioterapie, což využívá jak ve svých hodinách, tak při masážích, které ve SlimGym nabízí. Zkušenosti z mnoha absolvovaných sportovních kurzů dnes promítá do svých lekcí, které jsou plné energie.

Lekce ve SlimGym: Bodystyling, Kruhový trénink, TRX, Cvičení dětí 10-14 let (zdravá záda)

 

Marie Hajdušková

Můj vztah k přírodě, zájem o alternativní formy medicíny a duchovní vědy mne přivedly k poradenství v oblasti zdravého životního stylu, bylinkám, psychoterapii a práci s tělem. Již více než 25 let se věnuji své současné praxi - zdravému životnímu stylu. Svým klientům se snažím nabídnout širokou škálu služeb a různých metod, které jim mohou pomoci být opět fit a plně si tak užívat radostí života. Tyto služby zahrnují mj. masáže, zdravotní cvičení, relaxační a dechová cvičení, metodu Mojžišové, SM systém a další.

Lekce ve SlimGym: Pilates, SM Systém

 

otakaraOtakara Kutičková

Sport je součástí mého života od dětství kdy jsem se věnovala atletice a tanci. Jako lektorka působím 8 let a věnuji se jak dospělým tak i dětem.  Lektoruji zumbu, fit ball, bodyform a stepy a působím také jako výživový poradce. Největší odměnou je mi spokojená klientka, která odchází z hodiny s úsměvem na tváři. U dětí je to pak besídka s mými svěřenci, na které předvedou, co všechno jsou schopní se naučit a také potlesk jejich rodičů. Momentálně se věnuji běhu - běžeckým závodům a extrémním sportům - Spartan.
 
Lekce ve SlimGym: Zumba, Břicho/hýždě, Zumbatomic, Cvičení dětí s rodiči

 

petraPetra Kolářová

Péťa je certifikovaná lektorka powerjógy, hatha jógy a gravid jógy s mnohaletými zkušenostmi.

Prostřednictvím jógy se snažím přivést studenty k uvědomění si jemné energie, která protéká lidským tělem, poukazuji na to, jak fungují svaly, klouby a jaká jsou zdravotní rizika i jak přizpůsobit ásany za účelem dosažení pevnosti a příjemnosti. Soustředím se také na vědomou práci s dechem. Nejpravdivěji k nám jóga promlouvá ve chvíli, kdy se jí věnujeme. Praxe přesahuje možnosti slov.

Lekce ve SlimGym: Powerjóga

 

šárkaŠárka Spáčilová

Jsem studentka VŠ, díky tomu mám poměrně dost času a tak se mohu věnovat tanci (který je mou srdeční záležitostí) a fitness. Cvičení s klienty mě naplňuje, pomáhám jim získávat jejich vysněné postavy a zároveň je učím jak o sebe správně pečovat. Cvičení zakládám na aerobních rozcvičkách a posilování s vlastní vahou - nebo s lehkými vahami/expandery. Zabývám se také sestavováním jídelníčků, většinou na základě měření tanitou a individuálních potřebách, pocitech každého jednotlivce.

Lekce ve SlimGym: Step aerobic "teenage", Ladies Latino, P-Class, Bodystyling, Párová latina (kurz)

 

dagmarDagmar Proche

Dětské józe se věnuji od roku 2015 (kurzy České asociace dětské jógy) a cvičení jsem si rozšířila o školení fitMami Baby – Cvičení s kojenci a batolaty. Věnuji setaké montessori pedagogice (kurzy 4medvědi (paní Štarková), kurzy AMI - Základní znalosti Montessori pedagogiky) a od roku 2015 vedu montessori dílničky. Zároveň jsem úspěšně složila zkoušku k profesní kvalifikaci Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky, kterou jsem využila v miniškoličce ve 2 mateřských centrech. Ve volném čase se věnuji výtvarné činnosti (různé tvoření z různých materiálů, nejlépe recyklovatelných), ručním pracem a pečení a tvorbě montessori pomůcek. Mám dvě malé dcery, které rovněž do jógy a ostatních činností zapojuji.

Lekce ve SlimGym: Jóga pro rodiče s miminky, Jóga pro děti 2+ s rodiči, Jóga pro děti 3-6 let, Montessori dílna děti 2+ s rodiči, Hlídání dětí s Montessori pracovnou

HankaHanka Borčevská

Hanka vede zdravotně rehabilitační cvičení pro seniory, které je našimi klienty velmi oblíbené. Ve svých lekcích vychází z mnohaletých lektorských zkušeností. Vždy se dozvíte jak správně provést příslušný cvik, jaké svaly při něm zapojujete a proč je důležité konkrétní cviky provádět. Lekce jsou vedeny v pomalém tempu s důrazem na zdravotní stránku.

Každý čtvrtek od 9:00 hod.

REZERVACE KALENDÁŘ

po út st čt so ne
5
7
12
14
19
21
26
28